Events

No Limits Skate Contest

No Limits Skate Contest

BANG! Już 25-go Kwietnia w Skateparku „Zajezdnia” odbędą się zawody "No Limits Skate Contest" które wspieramy! Nie pozostaje Nam nic innego, jak zaprosić Was – drodzy zajawkowicze, internauci, pasjonaci, do uczestnictwa! ;) A). Zawody... więcej »

Snowboard Taste Day 2015!

Snowboard Taste Day 2015!

Już 22.02.2014  Szklana Góra - Stacja Narciarska ,  KRK.FM  i  BBoarder.pl Sklep Snowboardowy  wspólnymi siłami będą czarowali zimę i snowboardzistów! Tego dnia na stoku Szklana Góra w podkrakowskich Harbutowicach nie może zabraknąć... więcej »

Winter is comming!

Winter is comming!

W dniach 14-15 listopada w stolicy Małopolski otwieramy zimowy sezon 2014/15! W programie: *PREMIERA FILMÓW - „HIGHER” JEREMY JONES - #BOYSAREBACKINTOWN - SNOWTOWN - SHAME ON YOU WINTER - KTT HOME VIDEO - SHRED BOTS THE MOVIE - DC *TARGI... więcej »

 NoLimits Inline Jam 2014 - zawody Aggressive Inline Skating

NoLimits Inline Jam 2014 - zawody Aggressive Inline Skating

UWAGA ! Już 15'go Listopada na Skatepark Zajezdnia odbędzie się I edycja Zawodów w agresywnej jeździe na rolkach "NoLimits Inline Jam" Nie pozostaje Nam nic innego, jak zaprosić Was – drodzy zajawkowicze, internauci, pasjonaci, facebook`owicze,... więcej »

Surf to Fly Summer Cup 2014

Surf to Fly Summer Cup 2014

Surf to Fly Summer Cup 2014 kite competition Gdzie : Chałupy 5 – Kemping Ekolaguna, 28 – 29 czerwca Surf to Fly Summer Cup - czyli coroczne święto kitesurfingu organizowane przez szkołę Surf to Fly. Impreza jest skierowana zarówno do... więcej »