O nas

AlmightyNie chcemy być tylko marką, lecz pragniemy być częścią grupy, która podzielają te same pasje. Inspiracją był snowboard i narty. Zaangażowanie, a przede wszystkim setki godzin doświadczenia zebranego na stokach, w snowparkach pozwoliły stworzyć coś, czego brakowało nam w masowych produkcjach wielkich marek. Projekt Almighty Freestyle Wear powstał dzięki determinacji przyjaciół, którzy podczas pewnej podróży wyciągiem krzesełkowym zapragnęli stowrzyć funkcjonalną i stylową linie ubrań. 

Działamy nieprzerwanie od 2013 roku. Z biegiem czasu doświadczyliśmy, że nasze ubrania czują się świetnie również poza stokiem. Wiosną zabieramy je na górskie wyprawy i do skateparku, latem idealnie spisują się na wietrznej plaży, a jesienią ogrzewają w chłodne wieczory.

Kochamy podróże i towarzyszące temu uczucie wolności. Nocowanie w namiocie, w busie, na kempingu czy na dziko - tak ładujemy nasze akumulatory. To tam o poranku najpierw sięgamy po bluzę, później po kawę. Chcielibyśmy się stać również częścią Waszej przygody!

Szyjemy wyłącznie w Polsce, z polskich materiałów. Pierwsza sztuka powstaje zawsze w domowym zaciszu. Współpracujemy z małymi zakładami krawieckimi, wspierając tym lokalną społeczność. Dzięki temu mamy realny wpływ na każdym etapie, widząc jak powstaje pierwsze cięcie oraz pierwszy szew. To sprawia że każda sztuka jest wyjątkowa. Wszystkie materiały i dodatki pochodzą również od polskich producentów, a dobieramy je tak, aby zagwarantować Wam najwyższą jakość, połączoną z najlepszą funkcjonalnością.

Nieważne czy jesteś zawodowcem, amatorem czy stawiasz pierwsze kroki. A może lubisz po prostu luźny styl? Ważne że czerpiesz z tego przyjemność.