Events

Surf to Fly Summer Cup 2014

Surf to Fly Summer Cup 2014

Surf to Fly Summer Cup 2014

kite competition

Gdzie: Chałupy 5 – Kemping Ekolaguna, 28 – 29 czerwca

Surf to Fly Summer Cup - czyli coroczne święto kitesurfingu organizowane przez szkołę Surf to Fly. Impreza jest skierowana zarówno do zawodników jak i amatorów tego fenomenalnego sportu. To już druga edycja zawodów. W ubiegłym roku było niezwykle wietrznie (6-8° B) i dzięki temu mega odlotowo (zobacz film : Summer Cup 2013 oraz zdjęcia).W tym roku będzie się działo jeszcze więcej:):

- zawody,

-testy desek SU-2, w tym nowy Prorider Cl 2015 i zupełnie nowy model Wakestyle 2015,

- beach party (w tym koncert na żywo: Arci – reggae, hip hop),

- after party.

Dzięki naszym sponsorom każdy uczestnik otrzyma koszulkę z zawodów, voucher – 20% na zakupy w sklepie Almighty Freestyle Wear oraz będzie miał możliwość wylosowania jednej z dwóch nowych desek SU-2: ProRider CL 140 (wartość detaliczna 1790 zł), BigFoot 145 (1590 zł). Zwycięzcy poszczególnych konkurencji oraz najmłodszy zawodnik otrzymają ubrania ufundowane przez firmę Coalition (CLTN). Dla tych którzy, znajdą się poza podium poszczególnych konkurencji i klasyfikacji czekają nagrody – niespodzianki:). Łączna pula nagród to ponad 8000 zł !

Zapraszamy wszystkich pasjonatów kitesurfingu do wspólnej zabawy: lotów i obrotów (zarówno na wodzie jak i na brzegu:)).

Zawody mają formę półamatorską, dlatego jesteśmy otwarci i zachęcamy do udziału wszystkich amatorów kitesurfingu. Wystarczy, że potrafisz jeździć tam i z powrotem oraz oderwać się choć odrobinę od wody, co jak dobrze wiemy, nie jest trudne w tym sporcie:). Szczególnie zapraszamy panie oraz młodzież.

Konkurencje:

- freestyle (oddzielna klasyfikacja dla kobiet)

- hang time

Konkurencje eksperymentalne:

- “Flying Body Drag” (najefektywniejszy, najbardziej “odlotowy” body drag)

- “Fancy Fall” ( najbardziej fantazyny/najśmieszniejszy upadek)

Więcej szczegółów na temat imprezy oraz zapisy (formularz zgłoszeniowy, regulamin zawodów) na stronie zawodów: http://surftofly.com/summer-cup-2014/


Zapraszamy również do potwierdzenia obecności na fb: https://www.facebook.com/events/1415263518753943/?ref=22

Wróć do listy